קסדות

חברת לרט מייבאת ומשווקת באופן בלעדי קסדות לאופנועים של המותג LS2- המותג בעל הצמיחה העולמית הגבוהה ביותר כיום בתחום קסדות לאופנועים. קסדה לאופנוע של LS2 עומדת בתקני בטיחות בינלאומיים ודרוג גבוה במבחני הריסוק של SHARP לקסדות לאופנוע. קסדה לאופנוע של LS2 יכולה להיות סגורה, נפתחת או 3/4 בהתאם לצרכים והעדפות. אנו ממליצים כי בעת בחירת קסדה לאופנוע יהיו הצרכים שלכם קודם כל צרכי בטיחות.


באתר זה תוכלו להתרשם ממגוון רב של קסדות לאופנועים ולרוכבי קטנועים בסגנונות שונים ומתקדמים. המגוון הגדול של LS2 בתחום קסדות לאופנוע מאפשר לכל רוכב לרכוש את הקסדה המושלמת עבורו עד הפרטים הקטנים ביותר. כל הקסדות לאופנועים של LS2 בעלות ציוני בטיחות ואיכות מהגבוהים בעולם מה שמבטיח שתקבלו הגנה מקסימאלית לראשכם, נוחות מרבית ועיצוב מרשים.


אתם מוזמנים לחנות שלנו לצפות בקולקציית הקסדות החדשה של LS2, ניתן לרכוש קסדה לאופנוע בכל מידה שאתם צריכים.


תהליך הייצור

מאז הקמתו בשנת 1989, נשען מפעל הקסדות לאופנועים Jiangmen Pengcheng Helmet ltd על טכנולוגיה מתקדמת, ניהול מדויק ומתקני הייצור המתקדמים בעולם בכדי לפתח את המותג LS2.


כל קסדת LS2, בין אם פיברגלאס, חומרים מרוכבים או פוליקרבונט, מורכבת משלושה מרכיבים עיקריים: המעטה (shell) החיצוני, ריפוד EPS סופג זעזועים ורכיבים רבים כגון ריפודי נוחות, שיטת רכיסה, משקפים ואוורור.


ישנן שלוש שיטות ייצור עיקריות:


  • הזרקת פוליקרבונט בתערובת של ABS תוך ניצול תהליך בלעדי שפותח על ידי החוקרים של LS2 בשם HPTT (שרף בלחץ גבוה בטכנולוגית תרמופלסט). בתהליך תעשייתי זה, בעל רמת דיוק גבוהה, משתמשים בתבניות מפוסלות מגושי מתכת במשקל כמה מאות ק\\\\\\\"ג.
  • סיבים מרוכבים, בשילוב עם שרף פולימרים המספק עמידות גבוהה בשחיקה וקשה מאוד לחדור דרכם.

  • סיבי פחם (carbon) בשכבות מרובות מעורבבים אף הם עם שרף פולימרים. הליך זה כרוך בתהליך שבו התבניות חייבות להיות מסוגלת לעמוד בפני טמפרטורה העולה על 120 מעלות.

קסדות LS2 הן בעלות עיצוב מקורי, מערכת אוורור טובה, קלות משקל, ומיוצרות תוך כדי שימוש בחומרים סביבתיים ועמידה בדרישות בטיחות גלובליות.

ספורט מוטורי


ב-LS2 משקיעים משאבים רבים בקידום הספורט המוטורי ברחבי העולם:


  • במשך שבע שנים רצופות רוכבי LS2 משתתפים בראלי דקר ובכל שנה מצטרפים לקבוצה רוכבים חדשים וטובים יותר.
  • בראלי דקר 2015 רכבו בקבוצת LS2 מעל 70 רוכבים אשר ייצגו 20 מדינות. להלן ההישגים: מרק קומה זכה במקום הראשון ורובן פרייה במקום השישי בקטגוריית האופנועים; ג`רמיה גונזלס פריאולי זכה במקום השני בקטגוריית הטרקטורונים; תומס ברגלנד זכה במקום השני בקטגוריית המרתון באופנועים.
  • באליפות האינדורו העולמית (EWC) סיים איוון סרבנטס במקום השני בקטגוריית E3 (בהמשך זכה באליפות ספרד). בשנת 2015 יצטרף אליו הרוכב הצעיר ג`וזף גרסיה.
  • בשנת 2014 הוצגו שני רוכבי ה-MotoGP הראשונים: יוני הרננדס ומייק די מגילו. יוני הרננדס התקדם בצורה מרשימה והגיעה לעשירייה הראשונה בשני מירוצים.
  • בחודש אפריל הושג הפודיום הראשון על ידי איזק וינאלס (MOTO3) בלה-מאן. בהמשך העונה זכה בשניים נוספים. בעונת 2015 יצטרף לקבוצה רוכב נוסף ב- MotoGP ושניים ב- MOTO2.

אנו ממליצים מאוד לחבוש קסדה לאופנוע בעת רכיבה על קטנוע ,אופנוע, על כלי רכב פתוחים נוספים ובכל עיסוק בספורט מוטורי.


חברת לרט מאחלת לכם רכיבה בטוחה ומהנה!

קסדות פתוחת, סגורות.קסדות שטח, ילדים ועוד.